Restruktureerimine ja
äritegevuse optimeerimine

Soovid oma ettevõte kasumlikkust tõsta ja äritegevust skaleerida? Või hoopis äritegevusest väljuda ja ettevõtte likvideerida? Advokaadibüroo KPMG Law on koostanud restruktureerimise ja äritegevuse optimeerimise veebilehe, mis annab ülevaate KPMG teenusliinidest ja nõustamisvaldakondadest, kus kliendid enam meie abi vajavad.
MEID USALDAVAD
Frame
Group
Frame 2
Frame 4
Frame 4-1
image 9 (Traced)

Meie väärtuspakkumine

Muutuvatest majandusoludest innustatuna pakume tulevikku vaatavat nõustamist restruktureerimiste ja reorganiseerimiste osas, ühendades kuluefektiivselt KPMG õigus-, maksu- ja ärinõustamise teenused. Meie ärikeskne ja valdkonnaülene lähenemine võimaldab pakkuda esmaklassilist ning mitmetahulist õigusnõustamist kõigis äritegevuse ja ettevõtte struktuuri muudatustega seotud küsimustes.

Advokaadibüroo KPMG Law õigusalaseid süvateadmisi toetavad KPMG maksu-, finants- ja ärinõustajate meeskonnad. Nii saame tagada valdkonnaülese kompetentsi, mis kliendi jaoks tähendab mugavalt ühest kohast võimalikult mitmetahulist ja tõhusat ärinõustamist.

Kuidas saame aidata?

Äriprotsesside audit
ja nõustamine
Loe rohkem
Ühinemised, jagunemised
ja ümberkujundamised
Loe rohkem
Osade ja varade
müügitehingute nõustamine
Loe rohkem
Maksu
struktureerimine
Loe rohkem
Likvideerimine
ja saneerimismenetlused
Loe rohkem
Piiriülene
restruktureerimine
Loe rohkem
Mitte-residentide
teenused
Loe rohkem

Maikuus toimunud KPMG veebiseminaril anname omapoolseid praktilisi soovitusi, mida oleks kasulik arvesse võtta enne, kui hakata eksportima. Ekspertnõu jagavad KPMG õigus- ja maksunõustajad. Sarnaseid põhimõtteid (nii maksuvaldkonna kui ka juriidilisi) saab kasutada, kui näiteks grupisiseselt restruktureerida ning samal ajal laieneda uude riiki või kui restruktureerimise käigus tuleb otsustada, kas jätta alles filiaal või tütarühing. Veebiseminaris on toodud ka palju elulisi näiteid meie ekspertide praktikast, mis annab parema arusaamise võimalikest valikutest. Kindlasti on huvitav kuulata ka Ampler Bikesi finantsjuhi Remo Kuldkepi praktilist kogemuslugu.

Soovitame vaadata KPMG aprillis toimunud kompaktset restruktureerimise temaatilist veebiülekande salvestust, kus meie õigus-, maksu-ja finantsnõustajad jagasid kasulikke soovitusi, kuidas on võimalik ettevõtte tegevust optimeerida ja struktureerida ning millele pöörata praktikas tähelepanu, et struktuurimuudatused tooks maksimaalset kasu. Veebiülekandes on toodud ka palju elulisi näited meie ekspertide praktikast, mis annab parema arusaamise, millist väärtust me pakume oma klientidele ning kuidas saame aidata.

Kirjuta või helista meile juba täna!

Konsultatsioon telefoni või videokõne vahendusel

Konsultatsioon telefoni või videokõne vahendusel

Ekspertnõu oma ala tippudelt

Ekspertnõu oma ala tippudelt

Saage osa KPMG väärtuspakkumisest

Saage osa KPMG väärtuspakkumisest

KPMG LAW globaalne mõõde

Usaldus kiirus ja terviklahendused

+
Projekti
+
Klienti
+
Õigusnõustajat
+
Riiki
OfficesImage
KPMG Law globaalne võrgustik

Sinu piirideta äri alus

KPMG Law globaalne võrgustik pakub nii standardseid kui ka kitsamatele valdkondadele spetsialiseerunud õigusteenuseid. Oleme esindatud ligi sajas riigis, kus töötab pea 3000 õiguseksperti, kelle süvateadmised ja kogemused võimaldavad pakkuda kõrgetasemelist nõustamist nii siseriikliku kui ka rahvusvahelise õiguse alal. Meie bürood teevad omavahel tihedat koostööd ning jagavad väärtuslikku oskusteavet tuues maailma parimad praktikad koju kätte. Aitame Sul piiriüleste tehingute sõlmimisel kasutada ära kõiki võimalusi ning vältida potentsiaalseid ohte.

Meie eksperdid

Karin KaupManaging Partner
Sandra MetsamärtAdvokaat
Kaia KuuslerAttorney at Law

Võta ühendust

Oleme globaalse ulatusega äriõigusele keskendunud täisteenust pakkuv advokaadibüroo. Meie võrgustik on piirideta, ja piiritult lai on ka meie teenuste valik.

Ainult küsi, meie saame Sind aidata!

Advokaadibüroo KPMG Law OÜ
Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Eesti
Reg. nr: 12552897
+372 6676 805
info@kpmglaw.ee